Для батьків

Організація навчального процесу онлайн відрізняється від очного навчання дітей. В першу чергу тим, що дітям СКЛАДНІШЕ ВЧИТИСЯ ДОМА, адже потрібно опрацьовувати 70% всього матеріалу самостійно, оформляти результати своєї роботи та надавати їх на перевірку.

Рекомендації батькам під час дистанційного навчання

Важливо розуміти, що дистанційне навчання  – це не канікули. Тому необхідно намагатися правильно організувати роботу своєї дитини дистанційно.

Ознайомтесь із графіком освітнього процесу та електронною платформою, де розміщено навчальний матеріал.

Налаштуйте комунікації з класним керівником,  майстром виробничого навчання та викладачами (телефон, e-mail, соціальні чати, інші засоби спілкування).

Намагайтесь, щоб діти працювали відповідно до розкладу уроків, виконували всі завдання вчасно, не допускайте відставання.

Не намагайтеся підмінити вчителя. Спонукайте свою дитину у разі необхідності звертатися до вчителя за додатковою консультацією. Виховуйте здатність до самостійного пошуку рішень у проблемній ситуації.

Не сваріть свою дитину, якщо вона щось не зрозуміла. Порадьте перечитати підручник або обговорити проблему з викладачем.

Якщо у вас чи вашої дитини виникають запитання, скористайтесь форумом, щоб отримати відповідь (не забувайте вказати, кому адресовано запитання чи прохання), зателефонуйте класному керівнику.

Власним прикладом мотивуйте дитину до самодисципліни.