Допомога у навчанні

Шановні здобувачі освіти, здійснювати навчання можна не лише на уроках зі слів викладача, не лише під час колективного виконання вправ, а й найголовніше самостійно. Опрацьовуючи матеріал самостійно ви глибше вдумуєтеся в його зміст, встановлюєте логічні зв'язки з раніше вивченим та краще запам'ятовуєте. Тому самостійно опановані знання є міцнішими і ґрунтовнішими.

Для повторення та заповнення прогалин в знаннях з математики за 7-9 клас можна скористатись уроками з розглядом типових завдань до кожної теми. Просто перейдіть за покликанням і оберіть тему.

Алгебра 7-9

Геометрія 7-9

Відео для допомоги в навчанні:

Графік функції. Розв'язування вправ

Як створити карту знань

Підготовка до НМТ із математики 2024

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти вже опублікований перелік тем, які зачіпатиме НМТ. Він включає всі теми з алгебри й геометрії, які вивчалися у шкільному курсі, а саме:

• «Числа і вирази»;
  • «Рівняння, нерівності і їх системи»;
  • «Функції»;
  • «Ймовірність випадкової події, вибіркові характеристики (середнє значення), аналіз діаграм та графіків»;
  • «Планіметрія»;
  • «Стереометрія».

Всього в тесті буде 20 завдань. 14 з них передбачають вибір однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих варіантів. 4 завдання будуть на встановлення відповідності: потрібно встановити по 3 «логічні пари». Ще 2 завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Більшість завдань відповідатимуть стандартному рівню вивчення математики.

Корисні покликання:

Демонстраційний варіант НМТ із математики від УЦОЯО.

Test izno: Підготовка до ЗНО з математики по темах.

Усі тести ЗНО з математики онлайн на порталі zno.osvita.ua.

Мультитест із математики від освітнього проєкту «На урок».

МІЙКЛАС: Тренажер із тестування.

Онлайн-курс «Математика. Підготовка до ЗНО» від Prometheus.

Чат-бот «Всеукраїнської школи онлайн» для підготовки до іспитів.

Усі таблиці та формули з математики, які необхідні для НМТ.

Курси «Математика. Підготовка до НМТ: додатково» — курс з 9 відеолекцій з підготовки до НМТ на каналі iLearn. Також на каналі є розбір пробних ЗНО з математики за різні роки.

Безкоштовні онлайн платформи для підготовки до

ЗНО з математики

Для проходження навчання достатньо лише зареєструватися на відповідний курс

Prometheus